שופטים/רשמים - דפדוף לפי בית משפט

  1. בית המשפט המחוזי המרכז
    1. הנשיאה הילה גרסטל
    2. סגן הנשיא אברהם טל
    3. סגן הנשיא זכריה כספי
    4. סגן הנשיא אילן ש. שילה
    5. שופטת בכירה נגה אהד
    6. השופט רמי אמיר
    7. השופט בנימין ארנון
    8. השופטת זהבה בוסתן
    9. השופטת ליאורה ברודי
    10. השופטת מיכל ברנט
    11. השופט עופר גרוסקופף
    12. השופטת אסתר דודקביץ
    13. השופט צבי אורי דותן
    14. השופטת עירית וינברג-נוטוביץ
    15. השופטת בלהה טולקובסקי
    16. השופט אברהם יעקב
    17. השופטת רות לורך
    18. השופט שאול מנהיים
    19. השופט אהרן מקובר
    20. השופטת מיכל נד"ב
    21. השופט אחיקם סטולר
    22. השופטת הדס עובדיה
    23. השופט מנחם פינקלשטיין
    24. השופטת ורדה פלאוט
    25. השופט יחזקאל קינר
    26. השופטת קלרה רג'יניאנו
    27. השופטת אסתר שטמר
    28. השופט יעקב שינמן
    29. השופטת ריקי שמולביץ
    30. השופט יעקב שפסר
  2. בית משפט השלום נצרת
    1. הנשיא ג'ורג' אזולאי
    2. סגנית הנשיא לילי יונג-גפר
    3. סגן הנשיא סוהייל יוסף
    4. סגן הנשיא חנא סבאג
    5. סגן הנשיא דורון פורת
    6. סגן הנשיא לענייני משפחה סארי ג'יוסי
    7. שופט בכיר שכיב סרחאן
    8. שופט בכיר יובל שדמי
    9. השופטת אוסילה אבו אסעד
    10. השופט נעמן אדריס
    11. השופטת עדי במביליה
    12. השופטת עינב גולומב
    13. השופטת רננה גלפז-מוקדי
    14. השופטת נבילה דלה מוסא
    15. השופטת עירית טובה הוד
    16. השופט ערפאת טאהא
    17. השופטת דלית שרון-גרין
    18. השופטת לעניני משפחה רונית גורביץ
    19. השופט לעניני משפחה אסף זגורי
    20. שופטת הנוער אילנית אימבר
    21. רשם בכיר אלכס אחטר
    22. רשם בכיר ריאד קודסי
  3. בית משפט השלום טבריה
    1. סגנית הנשיא לענייני משפחה אתי בוהדנה ואקנין
    2. השופטת אילונה לינדנשטראוס-אריאלי
    3. השופטת רים נדאף
    4. השופטת לעניני משפחה ג'מילה ג'בארין
    5. הרשמת ברכה לכמן
  4. בית משפט השלום בית שאן
    1. השופטת אינעאם דחלה שרקאוי
  5. בית משפט השלום צפת
    1. השופט אורי גולדקורן
    2. השופט בסאם קנדלפת
    3. הרשמת רגד זועבי
  6. בית משפט השלום עפולה
    1. השופטת יפעת מישורי
    2. השופטת שאדן נאשף-אבו אחמד
    3. השופטת תמר נסים-שי
  7. בית משפט השלום קרית שמונה
    1. סגן הנשיא סאאב דבור
    2. שופט בכיר מרדכי נדל
    3. השופטת רבקה איזנברג
    4. השופט לעניני משפחה ארנון קימלמן
  8. בית המשפט המחוזי נצרת
    1. הנשיא יצחק כהן
    2. סגן הנשיא אברהם אברהם
    3. סגן הנשיא תאופיק כתילי
    4. שופט בכיר זיאד הווארי
    5. השופט יונתן אברהם
    6. השופט שאהר אטרש
    7. השופט בנימין ארבל
    8. השופט יוסף בן-חמו
    9. השופטת אסתר הלמן נוסבוים
    10. השופט עאטף עיילבוני
    11. השופטת נחמה צימרינג מוניץ
    12. השופט דני צרפתי
    13. השופט אשר קולה
    14. השופטת יפעת שטרית-חדד
  9. בית משפט השלום חיפה
    1. הנשיא אהוד רקם
    2. סגן הנשיא יעקב וגנר
    3. סגן הנשיא שלמה לבנוני
    4. סגן הנשיא אינאס סלאמה
    5. סגנית הנשיא אורית קנטור
    6. סגנית הנשיא לענייני משפחה שושנה ברגר
    7. שופטת בכירה יעל אבירם כתבן
    8. השופטת רויטל באום
    9. השופט שלמה בנג'ו
    10. השופטת ג'אדה בסול
    11. השופטת שולמית ברסלב
    12. השופטת כאמלה ג'דעון
    13. השופטת אילת דגן
    14. השופט אייל דורון
    15. השופטת איילת הוך-טל
    16. השופט אהרן ח. ורבנר
    17. השופט רמזי חדיד
    18. השופטת עדי חן-ברק
    19. השופט שמואל יציב
    20. השופט אחסאן כנעאן
    21. השופט יחיאל ליפשיץ
    22. השופטת חנה לפין הראל
    23. השופטת תמר נאות-פרי
    24. השופטת נסרין עדוי
    25. השופט זאיד פלאח
    26. השופטת אריקה פריאל
    27. השופט יואב פרידמן
    28. השופטת מעין צור
    29. השופט ערן קוטון
    30. השופטת מירב קלמפנר נבון
    31. השופטת ענבל קצב-קרן
    32. השופט גיל קרזבום
    33. השופט אבישי רובס
    34. השופט עמית רוזינס
    35. השופט יהושע רטנר
    36. השופט אהרן שדה
    37. השופטת לעניני משפחה שלי אייזנברג
    38. השופטת לעניני משפחה אספרנצה אלון
    39. השופט לעניני משפחה בן ציון ברגר
    40. השופטת לעניני משפחה הילה גורביץ-שינפלד
    41. השופטת לעניני משפחה אלה מירז
    42. שופטת הנוער עדנה בן לוי
    43. שופטת הנוער היאם קראוואני
    44. רשם בכיר ניר זיתוני
    45. רשמת בכירה גילה ספרא-ברנע
    46. רשם בכיר אפרים צ'יזיק
  10. בית משפט השלום עכו
    1. סגנית הנשיא רונית בש
    2. השופט אברהים בולוס
    3. השופט יעקב בכר
    4. השופטת זהבה בנר (קאודרס)
    5. השופטת אביגיל זכריה
    6. השופט וויליאם חאמד
    7. השופטת ג'ני טנוס
    8. השופט ג'מיל נאסר
    9. השופט זיאד סאלח
    10. השופטת שושנה פיינסוד-כהן
    11. השופט אבישי קאופמן
    12. הרשמת דנה עופר
  11. בית משפט השלום חדרה
    1. סגן הנשיא אביהו גופמן
    2. שופטת בכירה פנינה ארגמן
    3. השופטת קרן אניספלד
    4. השופטת הדסה אסיף
    5. השופט נאסר ג'השאן
    6. השופט משה גינות
    7. השופטת רקפת סגל מוהר
    8. השופטת כרמית פאר גינת
    9. השופט אהוד קפלן
    10. השופט חננאל שרעבי
    11. השופטת טל תדמור-זמיר
    12. השופטת לעניני משפחה הדס גולדקורן
    13. השופט לעניני משפחה טל פפרני
    14. רשמת בכירה קרן מרגולין-פלדמן
    15. הרשם שמעון רומי
  12. בית משפט השלום נהריה
    1. השופטת עידית רז וינברגר
  13. בית המשפט המחוזי חיפה
    1. הנשיא יוסף אלרון
    2. סגן הנשיא יגאל גריל
    3. סגנית הנשיא שולמית וסרקרוג
    4. סגן הנשיא אילן שיף
    5. שופט בכיר שמואל ברלינר
    6. שופט בכיר יצחק כהן
    7. שופטת בכירה שושנה שטמר
    8. השופט אברהם אליקים
    9. השופטת ברכה בר-זיו
    10. השופטת בלהה גילאור
    11. השופט משה גלעד
    12. השופט עודד גרשון
    13. השופטת חני הורוביץ
    14. השופטת יעל וילנר
    15. השופט עדי זרנקין
    16. השופטת בטינה טאובר
    17. השופט אמיר טובי
    18. השופטת רבקה למלשטריך לטר
    19. השופט רון סוקול
    20. השופטת דיאנה סלע
    21. השופט כמאל סעב
    22. השופטת רבקה פוקס
    23. השופט דניאל צבי פיש
    24. השופטת צלה קינן
    25. השופט אלכסנדר קיסרי
    26. השופטת ישראלה קראי-גירון-גרינבוים
    27. השופט מנחם רניאל
    28. השופט רון שפירא
    29. השופטת תמר שרון נתנאל
  14. בית משפט השלום קריות
    1. סגן הנשיא ערן נוה
    2. שופטת בכירה רמה לאופר חסון
    3. השופטת עפרה אטיאס
    4. השופט מאזן דאוד
    5. השופט יוסף טורס
    6. השופטת פנינה לוקיץ'
    7. השופט מוחמד עלי
    8. השופטת לובנה שלאעטה-חלאילה
    9. השופטת לעניני משפחה שירי היימן
    10. השופט לעניני משפחה מרינה לוי
    11. השופט לעניני משפחה אריה נאמן
    12. השופט לעניני משפחה ניצן סילמן
    13. הרשם נדים מוראני
    14. ראש ההוצאה לפועל מסבאח קבאני
  15. בית משפט השלום תל אביב
    1. הנשיאה זיוה הדסי הרמן
    2. נשיאת הנוער גלית מור ויגוצקי
    3. סגנית הנשיא דליה אבי-גיא
    4. סגנית הנשיא זהבה אגי
    5. סגנית הנשיא יעל אילני
    6. סגנית הנשיא נועה גרוסמן
    7. סגן הנשיא ישראל ויטלסון
    8. סגן הנשיא מרדכי פלד
    9. סגן הנשיא אליהו קידר
    10. סגן הנשיא בני שגיא
    11. סגנית הנשיא לנוער רות בן-חנוך
    12. שופטת בכירה יעל אחימן בר-לוי
    13. שופט בכיר דניאל בארי
    14. שופטת בכירה חנה ינון
    15. שופט בכיר יצחק יצחק
    16. שופטת בכירה ריבה ניב
    17. שופט בכיר אלי ספיר
    18. השופט שאול אבינור
    19. השופטת גלית אוסי-שרעבי
    20. השופטת מי-טל אל-עד קרביס
    21. השופט עזריה אלקלעי
    22. השופטת מעיין בן ארי
    23. השופט מרדכי בן-חיים
    24. השופטת לימור בן-שמן
    25. השופט שמאי בקר
    26. השופטת נאוה ברורמן
    27. השופטת מיכל ברק נבו
    28. השופטת עידית ברקוביץ
    29. השופט ירון יצחק בשן
    30. השופטת אילה גזית
    31. השופט יובל גזית
    32. השופטת שרון גלר
    33. השופט ירון גת
    34. השופט יאיר דלוגין
    35. השופט אילן דפדי
    36. השופט עידו דרויאן
    37. השופט אהרן האוזרמן
    38. השופטת כרמלה האפט
    39. השופט גיא הימן
    40. השופטת יעל הניג
    41. השופטת דלית ורד
    42. השופט אריה זרזבסקי
    43. השופט רמי חיימוביץ'
    44. השופט רחמים כהן
    45. השופטת ארנה לוי
    46. השופטת כוכבה לוי
    47. השופטת טל לוי-מיכאלי
    48. השופט עודד מאור
    49. השופטת אורלי מור-אל
    50. השופט שמואל מלמד
    51. השופטת לימור מרגולין-יחידי
    52. השופטת הדסה נאור
    53. השופט עופר נהרי
    54. השופט משה סובל
    55. השופט דן סעדון
    56. השופטת מלכה ספינזי-שניאור
    57. השופט צחי עוזיאל
    58. השופטת רחל-בת ערקובי
    59. השופט אבי פורג
    60. השופטת רונית פינצ'וק אלט
    61. השופטת הדס פלד
    62. השופטת חנה פלינר
    63. השופטת נועה פראג-לבוא
    64. השופטת יעל פרדלסקי
    65. השופטת אשרי פרוסט
    66. השופט רועי פרי
    67. השופט אריאל צימרמן
    68. השופט יהושע (שוקי) צימרמן
    69. השופטת דורית קוברסקי
    70. השופט ישי קורן
    71. השופט מנחם קליין
    72. השופטת שרית קריספין-אברהם
    73. השופטת עינת רביד
    74. השופטת יסכה רוטנברג
    75. השופט אילן רונן
    76. השופט שמשון אהוד שוורץ
    77. השופטת תרצה שחם-קינן
    78. השופט אבי שליו
    79. השופט יעקב שקד
    80. השופטת דניאלה שריזלי
    81. השופטת נעה תבור
    82. השופט מיכאל תמיר
    83. שופטת הנוער טובה פרי
    84. רשם בכיר אברהם כהן
    85. רשם בכיר אדוארדו לכנר
    86. רשם בכיר יגאל נמרודי
    87. רשם בכיר עדי סומך
    88. רשם בכיר אמיר צ'כנוביץ
    89. רשמת בכירה ורדה שוורץ
    90. הרשם אריה ביטון
    91. הרשם יוחנן גבאי
    92. הרשמת שרון הינדה
    93. הרשם דורון יעקובי
    94. הרשמת קרן כץ
    95. הרשם עמיעד רט
  16. בית משפט השלום פתח תקוה
    1. סגנית הנשיא ליה לב און
    2. סגן הנשיא אורן שוורץ
    3. שופטת בכירה אטליא וישקין פלורנטל
    4. השופטת טל אוסטפלד-נאוי
    5. השופט אלי אנושי
    6. השופטת מגי כהן
    7. השופטת ניצה מימון-שעשוע
    8. השופט שלמה א. נחשון אטינגר
    9. השופטת דבורה עטר
    10. השופט עמי (עמירם) קובו
    11. השופטת שלהבת קמיר-וייס
    12. השופטת אשרית רוטקופף
    13. השופטת עינת רון
    14. השופטת רות רז
    15. השופט נחום שטרנליכט
    16. השופטת לאה שלזינגר-שמאי
    17. השופטת ריבה שרון
    18. השופטת לעניני משפחה נאוה גדיש
    19. השופטת לעניני משפחה יוכבד גרינוולד-רנד
    20. השופט לעניני משפחה צבי ויצמן
    21. השופט לעניני משפחה בנימין יזרעאלי
    22. השופטת לעניני משפחה רבקה מקייס
    23. השופטת לעניני משפחה אליה נוס
    24. השופטת לעניני משפחה מרים קראוס
    25. שופטת הנוער שרון הלוי
    26. רשמת בכירה עדי אייזדורפר
    27. רשמת בכירה איריס אסל
    28. רשמת בכירה איילת הרץ
  17. בית משפט השלום רמלה
    1. סגנית הנשיא נירה דסקין
    2. שופט בכיר צבי שרצקי
    3. השופט הישאם אבו שחאדה
    4. השופטת רבקה גלט
    5. השופטת עדנה יוסף-קוזין
    6. השופט זכריה ימיני
    7. השופטת ליאורה פרנקל (שיפמן)
    8. השופט דוד שהם (אידלשטיין)
    9. רשם בכיר צבייה (טובה) גרדשטיין
  18. בית משפט השלום רחובות
    1. סגן הנשיא ירון לוי
    2. שופטת בכירה עיריה היומן מרדכי
    3. השופטת יעל טויסטר ישראלי
    4. השופטת איריס לושי-עבודי
    5. השופטת לבנה צבר
    6. השופטת שרון קיסר
    7. הרשמת דורית בונדה
  19. בית משפט השלום נתניה
    1. סגנית הנשיא שירה בן-שלמה
    2. סגן הנשיא חנה שניצר זאגא
    3. השופטת סמדר אברמוביץ-קולנדר
    4. השופט חגי טרסי
    5. השופט עוז עזרא ניר
    6. השופטת גלית ציגלר
    7. השופטת חנה קיציס
    8. השופטת יעל קלוגמן
    9. השופטת איריס רבינוביץ ברון
    10. רשמת בכירה יפעת אונגר ביטון
    11. רשמת בכירה מרים יפעתי (חלאוי)
  20. בית משפט השלום (ענייני משפחה) רמת גן
    1. סגנית הנשיא לענייני משפחה טובה סיון
    2. שופטת בכירה עליסה מילר
    3. השופט לעניני משפחה יחזקאל אליהו
    4. השופט לעניני משפחה אריאל שמעון בן-ארי אטינגר
    5. השופטת לעניני משפחה שפרה גליק
    6. השופטת לעניני משפחה מירה דהן
    7. השופטת לעניני משפחה אסתר ז'יטניצקי (רקובר)
    8. השופט לעניני משפחה נצר סמארה
    9. השופטת לעניני משפחה תמר סנונית-פורר
    10. השופטת לעניני משפחה ורד שביט פינקלשטיין
    11. השופט לעניני משפחה נפתלי שילה
    12. השופט לעניני משפחה ארז שני
    13. השופט לעניני משפחה יהורם שקד
    14. הרשמת סגלית אופק
  21. בית משפט השלום כפר סבא
    1. סגנית הנשיא רחל קרלינסקי
    2. שופט בכיר אהרן ד. גולדס
    3. השופטת נאוה בכור
    4. השופטת מירב בן-ארי
    5. השופט דורון חסדאי
    6. השופט עמית פרייז
    7. השופט מיכאל קרשן
    8. שופטת הנוער דנה מרשק מרום
    9. רשם בכיר צוריאל לרנר
  22. בית משפט השלום הרצליה
    1. סגן הנשיא יחזקאל הראל
    2. השופט לימור זהבה ביבי-ממן
    3. השופטת אירית מני-גור
    4. השופטת חנה קלוגמן
    5. השופטת לימור רייך
    6. השופטת סיגל רסלר-זכאי
    7. רשם בכיר צחי אלמוג
    8. רשמת בכירה ענת דבי
  23. בית המשפט המחוזי תל אביב
    1. הנשיאה דבורה ברלינר
    2. סגנית הנשיא ורדה אלשיך
    3. סגנית הנשיא שרה גדות
    4. סגן הנשיא עודד מודריק
    5. סגנית הנשיא דרורה פלפל
    6. סגן הנשיא ג'ורג' קרא
    7. סגנית הנשיא מיכל רובינשטיין
    8. סגן הנשיא ישעיהו שנלר
    9. שופטת בכירה נורית אחיטוב
    10. שופט בכיר צבי גורפינקל
    11. שופט בכיר גדעון גינת
    12. שופט בכיר יצחק ענבר
    13. שופט בכיר יהודה פרגו
    14. השופטת ד"ר דפנה אבניאלי
    15. השופטת תמר אברהמי
    16. השופטת מיכל אגמון-גונן
    17. השופט איתן ישראל אורנשטיין
    18. השופט יונה אטדגי
    19. השופט מגן אלטוביה
    20. השופטת שושנה אלמגור
    21. השופטת יהודית אמסטרדם
    22. השופט אליהו בכר
    23. השופט רענן בן-יוסף
    24. השופט עמירם בנימיני
    25. השופטת ענת ברון
    26. השופט חגי ברנר
    27. השופט יהושע גייפמן
    28. השופטת דליה גנות
    29. השופטת שרה דותן
    30. השופטת מרים דיסקין
    31. השופטת חדוה וינבאום וולצקי
    32. השופט ד"ר קובי ורדי
    33. השופט אבי זמיר
    34. השופט חיים טובי
    35. השופט מאיר יפרח
    36. השופט חאלד כבוב
    37. השופטת אביגיל כהן
    38. השופטת רות לבהר שרון
    39. השופט גלעד נויטל
    40. השופטת אסתר נחליאלי חיאט
    41. השופטת מרים סוקולוב
    42. השופטת עפרה סלומון צ'רניאק
    43. השופטת צילה צפת
    44. השופט ציון קאפח
    45. השופטת דניה קרת מאיר
    46. השופטת גיליה רביד
    47. השופט דוד רוזן
    48. השופטת רות רונן
    49. השופטת יהודית שבח
    50. השופט שאול שוחט
    51. השופטת יהודית שיצר
  24. בית משפט השלום ראשון לציון
    1. הנשיאה דפנה בלטמן קדראי
    2. סגן הנשיא אברהם הימן
    3. סגן הנשיא ארז יקואל
    4. סגן הנשיא שמעון שטיין
    5. סגן הנשיא לענייני משפחה יעקב כהן
    6. השופט רפי ארניה
    7. השופט איל באומגרט
    8. השופטת יעל בלכר
    9. השופט אילן בן-דור
    10. השופטת שרית זמיר
    11. השופטת שלומית יעקובוביץ
    12. השופט מנחם מזרחי
    13. השופטת איטה נחמן
    14. השופטת איריס סורוקר
    15. השופטת הלית סילש
    16. השופטת מיכל עמית-אניסמן
    17. השופטת לעניני משפחה ד"ר ורדה בן-שחר
    18. השופטת לעניני משפחה אילת גולן-תבורי
    19. השופטת לעניני משפחה חגית מטלין
    20. השופט לעניני משפחה נחשון פישר
    21. השופטת לעניני משפחה אסתר שטיין
    22. השופטת לעניני משפחה חני שירה
    23. שופטת הנוער שירלי דקל-נוה
    24. שופטת הנוער מיכל קפלן רוקמן
    25. רשמת בכירה רבקה ארד
    26. רשמת בכירה רנה הירש
    27. רשם בכיר נעם רף
    28. הרשמת רות וקסמן
  25. בית המשפט השלום ירושלים
    1. הנשיאה שולמית דותן
    2. סגן הנשיא גד ארנברג
    3. סגנית הנשיא עירית כהן
    4. סגנית הנשיא חגית מאק-קלמנוביץ
    5. סגן הנשיא אברהם דן (רמי) רובין
    6. סגן הנשיא יוסף ריבלין
    7. סגנית הנשיא לענייני משפחה נילי מימון
    8. שופט בכיר שמעון פיינברג
    9. שופט בכיר יצחק שמעוני
    10. השופטת מלכה אביב
    11. השופטת עינת אבמן-מולר
    12. השופטת מרים אילני
    13. השופט מרדכי בורשטין
    14. השופטת תמר בר-אשר-צבן
    15. השופט אהד גורדון
    16. השופט שמואל הרבסט
    17. השופטת ענת זינגר
    18. השופטת אילתה זיסקינד
    19. השופט אביטל חן
    20. השופט אברהם נ. טננבוים
    21. השופטת יעל ייטב
    22. השופט מרדכי כדורי
    23. השופטת דנה כהן-לקח
    24. השופטת שרון לארי-בבלי
    25. השופטת חנה מרים לומפ
    26. השופטת שושנה ליבוביץ
    27. השופטת מרים ליפשיץ
    28. השופט נאיל מהנא
    29. השופט ד"ר אביטל מולד
    30. השופט ירון מינטקביץ
    31. השופטת תמר נמרודי
    32. השופט עבאס עאסי
    33. השופט דב פולוק
    34. השופטת מירית פורר
    35. השופטת דורית פיינשטיין
    36. השופט איתן קורנהאוזר
    37. השופטת מרים קסלסי
    38. השופט אלכסנדר רון
    39. השופטת שירלי רנר (צביאלי)
    40. השופט פאול שטרק
    41. השופטת אנה שניידר
    42. השופטת מיכל שרביט
    43. השופט לעניני משפחה שלמה אלבז
    44. השופטת לעניני משפחה אורית בן-דור ליבל
    45. השופט לעניני משפחה מנחם הכהן
    46. השופט לעניני משפחה דניאל טפרברג
    47. השופט לעניני משפחה איתי כץ
    48. השופט לעניני משפחה נמרוד פלקס
    49. השופטת לעניני משפחה אורלי שמאי-כתב
    50. רשם בכיר מאיה אב-גנים ויינשטיין
    51. רשמת בכירה סיגל אלבו
    52. רשם בכיר ניר נחשון
    53. רשם בכיר בן שלו
    54. הרשם אורי פוני
    55. הרשם ערן שילה
  26. בית המשפט השלום בית שמש
    1. השופט דוד גדעוני
  27. בית המשפט העליון
    1. הנשיא אשר גרוניס
    2. המשנה לנשיא מרים נאור
    3. השופטת עדנה ארבל
    4. השופטת דפנה ברק-ארז
    5. השופט סלים ג'ובראן
    6. השופט יורם דנציגר
    7. השופט ניל הנדל
    8. השופט צבי זילברטל
    9. השופטת אסתר חיות
    10. השופט חנן מלצר
    11. השופט נעם סולברג
    12. השופט יצחק עמית
    13. השופט עוזי פוגלמן
    14. השופט אליקים רובינשטיין
    15. השופט אורי שהם
    16. הרשמת ליאת בנמלך
    17. הרשם גיא שני
  28. בית המשפט המחוזי ירושלים
    1. הנשיא דוד חשין
    2. סגן הנשיא משה יאיר דרורי
    3. סגן הנשיא אהרן פרקש
    4. סגן הנשיא יעקב צבן
    5. שופט בכיר אמנון כהן
    6. שופט בכיר יורם נועם
    7. שופט בכיר צבי סגל
    8. השופט תמר בזק-רפפורט
    9. השופטת נאוה בן-אור
    10. השופט משה בר-עם
    11. השופט בן-ציון גרינברגר
    12. השופט ארנון דראל
    13. השופט משה יועד הכהן
    14. השופט רם וינוגרד
    15. השופט רפאל יעקובי
    16. השופטת גילה כנפי-שטייניץ
    17. השופט רפאל כרמל
    18. השופט כרמי מוסק
    19. השופטת מרים מזרחי
    20. השופט דוד מינץ
    21. השופט יגאל מרזל
    22. השופט משה סובל
    23. השופטת רבקה פרידמן פלדמן
    24. השופט אריה רומנוב
    25. השופט עודד שחם
    26. השופט ראובן שמיע
  29. בית משפט השלום באר שבע
    1. הנשיא אביחי דורון
    2. סגנית הנשיא דרורה בית-אור
    3. סגן הנשיא דוד לנדסמן
    4. סגן הנשיא יואל עדן
    5. סגן הנשיא עידו רוזין
    6. השופט אור אדם
    7. השופט אלון אופיר
    8. השופט ג'ורג' אמוראי
    9. השופט דניאל בן-טולילה
    10. השופט איתי ברסלר-גונן
    11. השופט אלון גביזון
    12. השופט גד גדעון
    13. השופטת כוכבה אילת גרבי
    14. השופטת מיכל וולפסון
    15. השופטת שרה אורה חביב
    16. השופט ישעיהו טישלר
    17. השופט יובל ליבדרו
    18. השופטת אורית קלרה ליפשיץ
    19. השופט יואב עטר
    20. השופטת עירית קויפמן
    21. השופטת לעניני משפחה רות אטדגי-פריאנטה
    22. השופטת לעניני משפחה גאולה לוין
    23. שופט הנוער אחמד אבו-פריחה
    24. שופט הנוער נעם שילו
    25. רשם בכיר יניב בוקר
    26. רשם בכיר משה הולצמן
  30. בית משפט השלום אשקלון
    1. סגנית הנשיא דינה כהן
    2. שופט בכיר חיים נחמיאס
    3. השופטת אורית בת אל חדד
    4. השופטת סבין כהן
    5. השופט עדו כפכפי
    6. השופטת נגה שמואלי-מאייר
    7. שופטת הנוער טל לחיאני שהם
    8. רשמת בכירה עפרה גיא
  31. בית משפט השלום אשדוד
    1. סגן הנשיא גיל דניאל
    2. שופט בכיר חיים חדש
    3. השופט אריאל ברגנר
    4. השופט עמית כהן
    5. השופט שמעון לייבו
    6. השופט אבשלום מאושר
    7. השופט אלון רום
    8. השופטת גילת שלו
    9. השופטת לעניני משפחה ענת אלפסי
    10. השופטת לעניני משפחה רותם קודלר עיאש
    11. שופטת הנוער ניצנה בן-דוד גרדוס
    12. הרשמת עידית כלפה
  32. בית משפט השלום קרית גת
    1. סגנית הנשיא אבירה אשקלוני
    2. שופטת בכירה רובין לביא
    3. השופט ישראל פבלו אקסלרד
    4. השופט אבישי זבולון
    5. השופטת נעם חת מקוב
    6. השופטת רבקה שוורץ
  33. בית משפט השלום דימונה
    1. השופט רון סולקין
  34. בית משפט השלום אילת
    1. השופט ליאור ברינגר
    2. השופט יוסי טופף
    3. השופטת שושנה שיטרית
  35. בית המשפט המחוזי באר שבע
    1. הנשיא יוסף אלון
    2. סגנית הנשיא שרה דברת
    3. סגנית הנשיא רויטל כ"ץ
    4. שופטת בכירה רות אבידע
    5. שופט בכיר ברוך אזולאי
    6. השופט נסר אבו טהה
    7. השופט אלון אינפלד
    8. השופט אליהו ביתן
    9. השופט אריאל ואגו
    10. השופט נתן זלוצ'ובר
    11. השופט אריאל חזק
    12. השופטת טלי חיימוביץ
    13. השופטת רחל לביא-ברקאי
    14. השופט מרדכי לוי
    15. השופטת נחמה נצר
    16. השופט שלמה פרידלנדר
    17. השופט יעקב פרסקי
    18. השופט יורם צלקובניק
    19. השופטת יעל רז-לוי
  36. בית הדין הארצי לעבודה
    1. הנשיאה נילי ארד
    2. סגן הנשיא יגאל פליטמן
    3. השופט אילן איטח
    4. השופטת יעל אנגלברג שהם
    5. השופטת לאה גליקסמן כוכבי
    6. השופטת ורדה וירט לבנה
    7. השופטת אביטל זהבה קפלן (רימון)
    8. השופט עמירם רבינוביץ
    9. השופטת רונית רוזנפלד
  37. בית הדין האזורי לעבודה ירושלים
    1. הנשיאה דיתה פרוז'ינין
    2. סגן הנשיא אייל שלום אברהמי
    3. השופטת רחל בר"ג-הירשברג
    4. השופטת שרה ברוינר ישרזדה
    5. השופט דניאל גולדברג
    6. השופטת שרה שדיאור
    7. השופטת יפה שטיין
    8. הרשם כאמל אבו קאעוד
    9. הרשמת אפרת קוקה
  38. בית הדין האזורי לעבודה תל אביב
    1. הנשיאה אפרת לקסר
    2. סגן הנשיא שמואל י. טננבוים
    3. סגנית הנשיא הדס יהלום
    4. שופטת בכירה מיכל לויט
    5. השופטת אורנית אגסי
    6. השופטת עידית איצקוביץ שחר
    7. השופט שרון אלקיים
    8. השופטת אריאלה גילצר כץ
    9. השופט אופירה דגן-טוכמכר
    10. השופטת סיגל דוידוב-מוטולה
    11. השופטת דגית ויסמן
    12. השופטת חנה טרכטינגוט
    13. השופטת קרן כהן
    14. השופט יצחק לובוצקי
    15. השופטת שרה מאירי
    16. השופט דורי ספיבק
    17. השופטת רוית צדיק
    18. השופטת אסנת רובוביץ-ברכש
    19. השופטת נטע רות
    20. השופט אורן שגב
    21. הרשמת חופית גרשון-יזרעאלי
    22. הרשמת אירית הרמל
    23. הרשמת דפנה חסון זכריה
    24. הרשם תומר סילורה
    25. הרשמת עדי ריכטמן
  39. בית הדין האזורי לעבודה חיפה
    1. הנשיא רמי רם כהן
    2. סגנית הנשיא איטה קציר
    3. שופטת בכירה עפרה ורבנר
    4. השופטת דלית גילה
    5. השופט יגאל גלם
    6. השופט אסף הראל
    7. השופט נוהאד חסן
    8. השופטת מיכל נעים-דיבנר
    9. השופטת מיכל פריימן
    10. השופט אלכסנדר קוגן
    11. השופטת איריס רש
    12. השופטת אילת שומרוני-ברנשטיין
    13. הרשמת שגית דרוקר
    14. הרשמת דניה דרורי
    15. הרשמת מירי שי-גרינברג
  40. בית הדין האזורי לעבודה באר שבע
    1. הנשיאה אורלי סלע
    2. השופט משה שלום טוינה
    3. השופט יוסף יוספי
    4. השופט יוחנן כהן
    5. השופט אילן סופר
    6. השופט צבי פרנקל
    7. הרשם איתי אדרת
    8. הרשמת רחל גרוס
  41. בית הדין האזורי לעבודה נצרת
    1. הנשיאה ורד שפר
    2. השופט חיים ארמון
    3. השופטת אורית פזי יעקבס
    4. השופט מירון שורץ
    5. הרשם מוסטפא קאסם
    6. הרשמת לובנא תלחמי-סוידאן